0850 241 0069
info@expertsystems.com.tr
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Kuruluş Sebebimiz Amacımızı, Değerlerimiz Nasıl Davrandığımızı; Belirler

Şirketimiz

Çeyrek asrı aşan zaman aralığında edindiğimiz tecrübe ile birlikte amacımız ve değerlerimizin temelini uzman ekibimiz ile belirledik. Değerlerimiz tüm ekibin ortak dilidir. Amacımız nasıl çalışmamız gerektiğini ve yaptığımız işin niteliğini belirler. Müşterimizin yanında onun gibi düşünüp, elimizden gelenin en iyisini yapmamız, bizi başarıya götüren yolu belirler.

En Yeni̇ Teknoloji̇lerle Müşteri̇leri̇mi̇ze Dünya Standartlarinda Çözümler Sunmak

İnovatif IT Hizmeti

"En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Expert Systems, geçen süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük IT hizmeti veren firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Firmamız uzman ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yönetmektedir. Tek arayüzden çoklu hizmet yönetimi sağlama kabiliyetinde olan firmamız, geçtiğimiz yıllarda tüm barındırma altyapısını cloud (bulut) üzerine taşımış ve bu sayede minimum maliyet/maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.

Hayatınızı Ve Çalışma Şekli̇ni̇ Deği̇şti̇ri̇yoruz

Güncel Teknolojiler

Sürekli kendini güncelleyen yapımız sayesinde çağın gerekliliklerini itinayla yerine getiriyoruz. Araştırmalarına hız kesmedendevam eden ve kendini güncel tutan ekibimiz sayesinde ürünlerimiz her zaman yenilikçi özelliklerini korumakta.

Fiziksel donanımlarımız da eskimeden yerini güncel olan teknolojilere bırakmaktadır. Altyapımız her daim çıkan sorunlara en iyi çözümleri verecek şekilde güncellenmektedir.