0850 241 0069
info@expertsystems.com.tr
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
İşletmeni̇zde Network Ağınız Doğru & Güveni̇li̇r Çalışıyor Mu?

Network Çözümleri

Müşterilerimiz için optimum çözümleri, sektörün lider markaları ile yaptığımız iş ortaklıkları ve doğru analizlerle çözüm sunuyoruz.

İşletmelerin gerek internet üzerinden, gerek lokal kullanıcıların, mevcut sistem üzerinde bulunan kaynakların paylaşılabilir hale getirilmesi, günümüzün ne büyük ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Network çözümleri ağların en uygun şekilde kurulması ve devamlılığının sağlanmasıyla mümkündür.Modern dijital çağdaki tüm ağların, WAN ve LAN başta olmak üzre öncelikle kablosuz bağlanabilirlik kritik ve zorunluluk içermektedir. İşletme içerisinde alternatif, çeşitlendirilmiş ağ bağlantıları kullanıcıların performansı için mobil ve çevik olmasının yanında, daha uygun fiyat avantajı sağlar.Günümüzde dijital ağ mimarisinin sunduğu optimum çözümlerle, kapsamlı güvenlik politikaları uygulanıyor. Yapay zekâ destekli analizlerin sunduğu yönetim panelleriyle basit ve entegre bir şekilde yönetilen network çözümleri; güvenli hızlı ağ bağlantısı sağlıyor.

Güvenli̇k, İzleme, Kontrol, Ayırma, Dağıtım, Koordi̇nasyon Ve Planlama Sağlıyoruz

Network Güvenliği

İşletmenizdeki Network Ağ mimarisinin doğru kurulum ve güvenliği kadar doğru yönetimi maliyet ve hız performansı açısından önemlidir.

Birden fazla farklı birimlerin ve farklı lokasyonların tek merkezden yönetimi, birbirleriyle olan iletişimlerinin hızlı ve kesintisiz çalışması büyük önem taşımaktadır.


Kurumsal Network Çözümlerimizle; ağ altyapınızın hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda konfigüre ederek, network bağlantılarınızın tam performansta ve doğru veri akışıyla güvenlik kriterlerine tam uyumlu çalışmasını tecrübeli ve uzman kadromuzla sağlıyoruz

Yetki̇si̇z Eri̇şi̇mlere, Kötüye Kullanma Ve Hırsızlığa Karşı Koruma Sağlıyoruz

Network Güvenliği

İşletmenizdeki önemli bilgilerin korunması ve veri güvenliğinin yeterli düzeyde sağlanmamış olması, ileriye dönük büyüme hedeflerinizde kayıplara sebebiyet verebilir.
Network Güvenlik Çözümleri, önemli verilerin korunması açısından önemlidir. Yapılan testlerden sonra sistemdeki açıkların tespiti, güvenliğin en üst seviyelere çıkarılmasını ve öngörülmeyen kayıpların minimuma indirilmesini sağlar.